Promocja!
podstawy informatyki | porady | wskazówki | instrukcje

Podstawy informatyki

67.00 47.00

UWAGA: Niezbędne podstawy informatyki wreszcie dostępne dla każdego…

223 strony

porad, wskazówek i cennej wiedzy,

aby w końcu technologia, obsługa  komputera i podstawy informatyki stały się dla nas przyjazne.

 

Opis produktu

Podstawy informatyki  i znajomość obsługi komputera są niezbędne w naszym życiu.

Na pewno już sobie uświadomiłeś/aś, że nasza edukacja nie przygotowuje nas do samodzielnego życia. Uczymy się setek rzeczy, ale nie jak napisać dobre CV. Stresujemy się przed każdym wezwaniem do tablicy, ale nie uczą nas wystąpień publicznych, aby lepiej się prezentować i być bardziej pewnym siebie. Uczą nas rysować w „paincie”, ale nie szczegółowej budowy komputera.

Oczywiście musimy się tego uczyć, bo nie zdamy do następnej klasy, ale czy to nam się przyda w życiu? Wszyscy żyjemy według określonego schematu i uczymy się rzeczy których często nie chcemy, ale ktoś nam każe.. Chyba, że weźmiemy los we własne ręce i zaczniemy przyswajać wiedzę, która ułatwi nam życie.


Byliśmy uczeni, aby uczyć się pilnie, nie wychylać się, a wtedy na pewno nasze życie będzie łatwe proste i przyjemne. Tak będzie, ale pod warunkiem, że nauczymy się właściwych rzeczy. Tymczasem kupujemy swojego wymarzonego laptopa i modlimy się, żeby system był skonfigurowany bo co my zrobimy?


Wtedy przydają się właściwa wiedza, dobre rozwiązania i bezcenne poradniki informatyczne. Chcemy sami zmienić ustawienia, wiedzieć do czego służą odpowiednie złącza wbudowane w obudowę i jak podłączyć kable które są w zestawie. Ale przecież nikt mnie tego nie nauczył!

Jeśli pragniesz zdobyć praktyczną wiedzę, to czeka Cię dużo pracy i praktycznych ćwiczeń . Ale obiecuję Ci, że będzie warto.

Na pewno nikt Ci tego do tej pory nie powiedział, ale największym bogactwem nie są pieniądze, lecz

WIEDZA I INFORMACJA!

 

„Nasza wiedza sama nie przyjdzie, musimy się jej nauczyć”

 

Każdy ekspert zaczynał kiedyś z „czystą kartką”, wszystkiego musiał się nauczyć sam filtrując dostępną wiedzę i informacje. Był w tym samym miejscu, w którym Ty teraz jesteś. Okres nauki jest krótki, okres praktyki jest dużo dłuższy… ale warto bo nasza świadomość posiadania niezbędnej wiedzy informatycznej jest później bezcenna.

Jeśli chcesz być lepszy, od przeciętnego człowieka który uważa, że wszytko umie, a tak naprawdę ma problem ze wskazaniem kabla zasilającego, to musisz zacząć swoją naukę już dzisiaj.

eBook Podstawy Informatyki zawiera cenne wskazówki i porady, ale

tą wiedzę przystosujesz w pełni dopiero wtedy, jeśli wykonasz wszystkie podane instrukcje w praktyce. 

Dlaczego powinieneś mi zaufać ?

strzalka2Zapoznasz się z teorią, bez której nie zrobisz znaczących postępów

strzalka2Dowiesz się, jak jest zbudowany komputer i jak sprawić, aby nas słuchał, wydajnie pracował i nie brał urlopów.

strzalka2Nauczysz się, dzięki czemu nasz komputer się uruchamia i dowiesz się, bez jakich podzespołów nie może on pracować

strzalka2Znajdziesz odpowiedź, co wpływa na szybkość kopiowania naszych danych na nośniki zewnętrzne

strzalka2W przeciwieństwie do obecnych metod nauczania, otrzymasz konkrety w formacie: Co to jest? Jak to działa? Do czego służy?

strzalka2Na pewno wielokrotnie Twoi znajomi prosili Cię o pożyczenie kabla USB. Chętnie im pożyczałeś, ale ile razy okazało się, że potrzebują innej wtyczki kabla? Od dzisiaj dowiesz się jakie są rodzaje USB, jakie są jego parametry oraz do czego używamy poszczególnych typów.

strzalka2Każdego dnia podejmujemy decyzje, które mają wpływ na naszą przyszłość. Wszędzie słyszymy, że powinniśmy chronić i szyfrować   swoje dane.. Ale jak to zrobić i czy w ogóle kiedyś je odszyfrujemy? Nie       martw się. Dzięki tej książce będziesz wiedział jak je zabezpieczyć.

strzalka2Droga do znajomości podstaw informatycznych nie jest łatwa. Zobaczysz jednak, że warto ją przejść, by posiąść niezbędną wiedzę       informatyczną.

strzalka2Przyswoisz niezbędną wiedzę z zakresu pamięci komputerowej oraz będziesz wiedział jak wybrać pamięć do naszego komputera.

strzalka2Dowiesz się, jak jest zbudowany komputer i jak sprawić, żeby wydajnie i efektywnie pracował.

strzalka2Często słyszymy od ekspertów, że nie powinniśmy podłączać niektórych rzeczy do komputera. Od teraz będziesz wiedział do czego   służą wszystkie złącza zamontowane w komputerze oraz co możemy do         nich podłączyć.

strzalka2Dzięki przejrzystej wiedzy oszczędzisz swoje najcenniejsze aktywo jakim jest czas, aby nauczyć się więcej w tym samym czasie.

strzalka2Kupując program będziesz wiedział, co Ci wolno jako konsumentowi. Czy możesz ten program udostępniać i czy możesz zarabiać na nim        pieniądze.

strzalka2Dostaniesz proste rozwiązania jaki dysk wybrać, aby nie stracić danych i uzyskać maksymalną pracę i bezawaryjność dysku.

strzalka2Poznasz sposoby instalowania systemu operacyjnego, ich wady i zalety, aby w końcu nie kontaktować się z serwisem sprzętu gdy chcemy       zainstalować nowego Windowsa.

strzalka2Dowiesz się również co zrobić, gdy spadnie wydajność naszego komputera.


Możesz podjąć decyzję teraz i za pomocą poradnika podstawy informatyki zbudować swoją cenną świadomość posiadania wiedzy z obsługi komputera i w oczach znajomych stać się „nowoczesną” osobą chłonącą nowe technologie.

Powyżej jest tylko mała namiastka tego, co uzyskasz. W poradniku znajdziesz mnóstwo przydatnych wskazówek, oraz praktycznych porad.

  • …będziesz mógł samodzielnie diagnozować swój komputer i podzespoły komputerowe, zamiast dzwonić po znajomego czy zawozić komputer do serwisu.
  • …zamiast godzinami zastanawiać się nad zasadami działania komputera, będziesz miał więcej czasu dla znajomych i rodziny

Prezentuję Ci ofertę, gdzie w jednym miejscu zawarłem bardzo cenne wskazówki i instrukcje.

podstawy informatyki | porady | wskazówki | instrukcje

Nie będziesz już musiał czytać dziesiątek książek i godzinami szukać informacji w Internecie, nie mając pewności, że jest to starannie wyselekcjonowana wiedza.

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Podstawy informatyki”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *