Potrzebujesz pomocy?

Zdalna pomoc informatyczna

Zdalna pomoc informatyczna oraz ułatwienie korzystania z nowych technologii jak również  pomoc w rozwiązywaniu problemów informatycznych zarówno małym przedsiębiorstwom jak również osobom prywatnym stały się naszą misją.

Jeśli prowadzisz małą firmę i nie zatrudniasz informatyka, bądź jesteś osobą prywatną i nie możesz sobie poradzić z obsługa komputera, a podczas codziennej pracy biurowej napotykasz na problemy w działaniu twojego oprogramowania, zadzwoń bądź napisz do nas, nasi specjaliści zdiagnozują problem, pomogą dobrać pakiet minut potrzebnych na jego rozwiązanie i ustalą termin oraz warunki pomocy zdalnej przez internet, oszczędzając twój czas i pieniądze zapewniając przyjemną prace z komputerem.

Połączenie jest w 100 procentach bezpieczne, a nasz specjalista nawiązuje połączenie po podaniu przez klienta jednorazowego kodu, który jest generowany przez program służący do pomocy zdalnej.(Aby zainstalować program kliknij w przycisk poniżej) Nie martw się !!! Nasz konsultant poprowadzi cię przez cały proces instalacji w trakcie rozmowy telefonicznej.

Jak wygląda proces pomocy?

 • Otrzymanie zgłoszenia
  Użytkownik zgłasza problem telefonicznie bądź używając formularza zgłoszeniowego
 • Diagnoza problemu
  Wstępna diagnoza problemu, oraz ustalenie terminu pomocy zdalnej
 • Wybór pakietu minut
  Na podstawie wstępnej diagnozy problemu ustalamy pakiet minut niezbędnych do rozwiązania problemu
 • Połączenie zdalne
  Nasz specjalista w trakcie rozmowy telefonicznej udziela wskazówek podczas procesu instalacji programu służącego do pomocy zdalnej a następnie nawiązuje połączenie zdalne aby rozwiązać docelowy problem klienta

download

Jakie problemy rozwiązujemy?

 • Programy i aplikacje
Instalacja programów

Konfiguracja ustawień programów

Konfiguracja klientów poczty

Pomoc z pakiem Office

I inne…

 • Problemy z obsługą komputera
Problemy z obciążeniem systemu

Instalacja sterowników

Zarządzanie systemem operacyjnym

Prawa i uprawnienia użytkowników

I inne…

 • Inne skomplikowane problemy
Problemy z urządzeniami sieciowymi

Problemy z sieciami LAN

Konfiguracje TCP / IP

Wsparcie i konsultacje

I inne

Nasi profesjonaliści dysponują szeroką wiedzą specjalistyczną aby udzielić niezbędnej pomocy rozwiązując niezwłocznie Państwa problem.

 

Zamów pomoc specjalisty

15zl

 

30zl

 

60zl

Nasze referencje…

Miałem problem z błędem krytycznym systemu operacyjnego. Umówiłem się na zdalną pomoc z profesjonalistą z podstawyinformatyki.pl. Problem został rozwiązany w 1/2 h. Polecam!!!

Wojtek, www.fandom-nieruchomosci.pl, email:  yokero85@gmail.com 

To był bardzo ciężki dzień, jechałem do klienta przedstawić ofertę współpracy, Po uruchomieniu prezentacji nagle mój komputer strasznie zwolnił wykonywanie operacji . Nie mogłem nawet przesunąć slajdu. Jedyne co miałem to dostęp do internetu. Wtedy zadzwoniłem po pomoc i pracownik natychmiast udzielił mi wsparcia eliminując „pętlące się procesy które dodały się do „rejestru i autostartu”. A płatność? ekspresowy przelew dzięki dotpay.pl, który był samą przyjemnością za udzielone wsparcie!

Michał, www.fizjo-fil.pl, e-mail: filmichal@gmail.com 

Już od roku współpracujemy z firma MH-info, której własnością jest serwis podstawyinformatyki.pl. Do tej pory wszystkie usługi były wykonywane w siedzibie mojej firmy co wiązało się dodatkowymi kosztami dojazdu. Od teraz informatycy rozwiązują moje problemy zdalnie jeszcze szybciej i taniej a ja nie muszę martwić się o oddziałanie mojej infrastruktury informatycznej.

Zbigniew, www.euro-klima.info, e-mail: serwis.maniawski@interia.pl

 

REGULAMIN   |   POLITYKA PRYWATNOSCI